28300, Кіровоградська обл., Петрівський р-н., смт Петрове, вул. Жовтнева (Святкова) 20, тел. (05237) 9-76-71. E-mail: orgotdel@rajrada.com

Вхід

Увійти  \/ 

Login to your account

 

       Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» з 1 січня 2018 року розпочався етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік. Згідно статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»  щорічно до 1 квітня необхідно подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування , за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство.

        Депутати місцевих рад зобов’язані з 1 січня 2018 до 1 квітня 2018 року подати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію за минулий 2017 рік за формою, що визначається Національним агентством.

Акцентуємо увагу на тому, що необхідно зробити декларанту.

            По-перше, перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр).

            По-друге, перевірити термін дії та працездатність Вашого електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) для роботи з Реєстром. Для отримання інформації про термін дії ЕЦП необхідно завантажити посилений сертифікат особистого ЕЦП з веб-сайту акредитованого центру сертифікації ключів (далі - АЦСК), в якому був отриманий ЕЦП. Після цього натиснути на сертифікат подвійним кліком лівої кнопки миші та у вікні, яке відкрилось, переглянути термін дії сертифікату ЕЦП. Якщо термін дії сертифікату сплинув, скористатись ЕЦП неможливо, тому необхідно звернутись до АЦСК та отримати новий ЕЦП.             

            Декларації заповнюються і подаються в єдиному державному реєстрі на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, після авторизації з використанням ЕЦП.

            Згідно вимог частини 2 статті 52 Закону України "Про запобігання корупції" у разі суттєвої зміни у майновому стані суб'єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року ( у 2017 році, ця сума складала - 80 000 грн.), зазначений суб'єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна зобов'язаний письмово повідомити про це Національне агентство.

            Таке повідомлення здійснюється шляхом заповнення відповідної електронної форми на веб-сайті Реєстру через власний персональний електронний кабінет.

 

 

Погода

Погода Петрове

Офіційні вебсторінки

Календар новин

  • 2019 (2)
  • 2018 (50)
  • 2017 (81)
  • 2016 (83)
  • 2015 (48)
  • 2014 (54)
  • 2013 (58)
  • 2012 (37)
  • 2011 (21)