28300, Кіровоградська обл., Петрівський р-н., смт Петрове, вул. Жовтнева (Святкова) 20, тел. (05237) 9-76-71. E-mail: orgotdel@rajrada.com

Вхід

Увійти  \/ 

Login to your account

2018

Понеділок, 17 грудня 2018

Зустріч з ліквідаторами наслідків Чорнобільської катастрофи


   

13 грудня 2018 року, у Будинку ветеранів відбулася зустріч керівників району з учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС.

В заході взяли участь голова Петрівської районної ради Тамара Сакара, перший заступник голови Петрівської районної державної дміністрації Тетяна Панета, голова Петрівської селищної ради Світлана Тилик, начальник управління соціального захисту населення Валентина Сибіра .

Read more

Понеділок, 10 грудня 2018

Привітали військовослужбовців з Днем Збройних Сил України


  

06 грудня 2018 року голова Петрывської районної ради Тамара Сакара, голова Петрівської районної державної адміністрації Сергій Завалій, та перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета привітали військовослужбовців та службовців Петрівського районного військового комісаріату з професійним святом.

Кращим військовослужбовцям  вручили Почесні грамоти Петрівської районної ради та Петрівської районної державної адміністрації за військову професійну майстерність, віддану працю спрямовану на зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки держави, старанність і сумлінне виконання визначених завдань.

 

Read more

Візит до волонтерської організації «Допоможемо воїнам Петрівщини»


 
  

6 грудня 2018 року керівники району Тамара Сакара, Сергій Завалій та Тетяна Панета завітали до волонтерської організації «Допоможемо воїнам Петрівщини». З нагоди Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера  привітали волонтерів, учаснків АТО їхніх близьких та рідних зі святами.

Керівники висловили щиру вдячність найактивнішому волонтерові Петрове –  Горністовій Аллі Павлівні та вручили районну відзнаку, а також подарунки волонтерській організації, які будуть корисні в подальшій підтримці наших воїнів на сході країни, а саме мультиварку й духовку.

Read more

День місцевого самоврядування


  

5 грудня 2018 року в районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування та Міжнародного дня волонтера.

Гостями заходу були депутати рад усіх рівнів, сільські, селищні голови, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування та волонтери.

Read more

П'ятниця, 30 листопада 2018

Ток-шоу "100 запитань дорослому"


  

28 листопада 2018 року в Петрівському центрі дитячо-юнацької творчості відбулося ток-шоу «100 запитань дорослому». Гостями ток-шоу стали голова Петрівської районної ради Тамара Сакара і перший заступник голови Петрівської районної державної адміністрації Тетяна Панета.

В ході заходу діти мали змогу задавати будь-які питання керівникам району які їх цікавили.

Питання були різноманітними, такі як, підвіз дітей до шкіл, якість доріг, введення воєнного стану, досягнення 2018 року та плани на наступний рік, питання особистого характеру та багато інших.

Read more

Об'їзд об'єктів, що ремонтуються


  

28 листопада 2018 року керівники району здійснили оглядовий об'їзд об'єктів де ведуться ремонтні роботи.

Це хірургічне та реанімаційне відділення лікарні. Підрядники пообіцяли завершити в березні роботи на четвертому поверсі головного корпусу лікарні та розпочинати на п'ятому.

Наступний об'єкт огляду - це приміщення територіального центру соціального обслуговування де ремонтні роботи вже завершені, перекрито дах, замінено вікна та двері, встановлено опалення та інші внутрішні роботи.

Read more

Понеділок, 26 листопада 2018

Петрівчани відзначили День пам’яті жертв голодомору


  

23 листопада 2018 року біля приміщення Петрівської районної ради відбулися заходи по вшануванню пам’яті загиблих під час Голодомору 1932-33 років. В заходах взяли участь керівники району, представники трудових колективів, державних установ, організацій, духовенство та громадськість. Голова Петрівської районної ради Тамара Сакара та голова Петрівської районної державної адміністрації Сергій Завалій у своїх виступах зазначили, що це була колосальна людська трагедія, яку не можна забути. 

Всі присутні запалили свічку пам'яті та вшанували загиблих під час голодомору хвилиною мовчання.

Read more

Відбулася двадцять дев'ята сесія сьомого скликання


 
 

23 листопада 2018 року відбулася двадцять дев'ята сесія сьомого скликання на якій було розглянуто наступні питання:

1.Про внесення змін та доповнень до районної програми «Діти Петрівщини» на 2018 рік.

2.Про районну програму «Діти Петрівщини» на 2019 рік.

3.Про  внесення  змін та доповнень до районної програми розвитку культури на            2016 – 2018 роки.

4.Про районну програму розвитку  культури на 2019 – 2021 роки.

Read more

Четвер, 22 листопада 2018

День Гідності та Свободи


  

21 листопада 2018 року біля приміщення районної ради відбувся захід приурочений до Дня Гідності та Свободи на якому вшанували пам'ять загиблим від подій на майдані Незалежності в Києві 2013 року. На заході були присутні голова Петрівської районної ради Тамара Сакара, голова Петрівської районної державної адміністрації Сергій Завалій, колективи організацій, школярі, жителі Петрове.

Read more

Вшанування пам'яті героїв


  

21 листопада 2018 року з нагоди Дня Гідності та Свободи відбулася церемонія вшанування пам'яті, загиблих в антитерористичній операції на сході України, колишніх учнів Петрівського навчально виховного об'єднання Олексія Лисенка і Євгена Рєзнікова. Голова районної ради Тамара Сакара і голова районної державної адміністрації Сергій Завалій разом з учнями та педагогічним колективом здійснили покладання квітів до меморіальних дощок загиблих та вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання.

Read more

Погода

Погода Петрове

Офіційні вебсторінки

Календар новин

  • 2018 (44)
  • 2017 (81)
  • 2016 (83)
  • 2015 (48)
  • 2014 (54)
  • 2013 (58)
  • 2012 (37)
  • 2011 (21)