28300, Кіровоградська обл., Петрівський р-н., смт Петрове, вул. Жовтнева (Святкова) 20, тел. (05237) 9-76-71. E-mail: orgotdel@rajrada.com

лютого 2017

Понеділок, 27 лютого 2017

На Петрівщині відсвяткували «Масляну»


 

Відроджуючи традиції наших предків 25 лютого 2017 року в парку відпочинку селища Петрове відбулося святкування одного з головних свят - Масляної. Всі присутні мали змогу насолодитися чудовим святковим концертом, який підготували працівники Петрівського будинку культури, скуштувати смачну кашу та поласувати гарячими, щойно з пательні, румя'ними млинцями. Не зважаючи на непогоду та мокрий сніг у всіх був піднесений, святковий настрій.

Read more

П'ятниця, 24 лютого 2017

Відбулася чотирнадцята сесія сьомого скликання


 

24 лютого 2017 року відбулася чотирнадцята сесія сьомого скликання на якій було розглянуто наступні питання:

1.Про звіт про діяльність голови районної ради та про здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом районної ради.

2.Про внесення змін та доповнень до районної програми забезпечення безпеки дорожнього руху на 2013-2017 роки.

3. Про звіт про виконання бюджетної програми районного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2016 рік.

Read more

Понеділок, 20 лютого 2017

Відбувся з’їзд Асоціації районних та обласних рад


17 лютого, відбувся З’їзд Української асоціації районних та обласних рад. Делегатами ухвалено ряд важливих рішень та прийнято до спільноти об’єднання нових членів. Також проговорено, разом з представниками влади, перспективи подальшого розвитку місцевого самоврядування субрегіонального та регіонального рівню.

Відповідно до порядку денного заходу, були підтримані зміни до Статуту Асоціації, сформовано склад керівних органів — Президію та Правління, обрано Ревізійну комісію, а також  віце-президентів.

В склад правління асоціації було обрано також голову Петрівської районної ради Тамару Сакару.

Read more

Четвер, 16 лютого 2017

В районі відбулися заходи по вшануванню учасників бойових дій на території інших держав


 

15 лютого 2017 року в сесійному залі Петрівської районної ради відбувся урочистий захід з Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

На заході були присутні представники установ та організацій, громадськості району, воїни-інтернаціоналісти – учасники бойових дій в Афганістані, Чехословаччині, на Кубі, в Угорщині, Кореї.

Read more

Середа, 15 лютого 2017

З днем виводу військ з Афганістану


Шановні ветерани війни в Афганістані, 

учасники бойових дій на території інших держав! 

Ці пам’ятні дні ветерани війни в Афганістані 28 років відзначають як свято завершення останньої війни, де брали участь сини України. Нажаль, цьогорічні роковини співпали з загостренням внутрішньої політичної ситуації в нашій державі та збройної агресії з боку Росії, яка створює загрозу територіальній цілісності і суверенітету Україні.

В ці тяжкі для країни часи, як ніколи, ми згадуємо та цінуємо подвиги учасників бойових дій. Це та велика і велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодними змінами у сучасному мінливому світі. Це взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

Шановні ветерани! Священною є пам'ять про ваш героїзм, мужність при виконанні інтернаціонального обов'язку, готовність платити найдорожчу ціну – своє  життя.

Від щирого серця бажаємо вам і вашим родинам добра і щастя, миру і достатку, міцного здоров’я і довгих років життя! Честь вам і слава!

 

З повагою

Голова районної ради                                            Т. Сакара

Read more

Погода

Погода Петрове

Офіційні вебсторінки

Календар новин

  • 2020 (121)
  • 2019 (48)
  • 2018 (50)
  • 2017 (81)
  • 2016 (83)
  • 2015 (48)
  • 2014 (54)
  • 2013 (58)
  • 2012 (37)
  • 2011 (21)