28300, Кіровоградська обл., Петрівський р-н., смт Петрове, вул. Жовтнева (Святкова) 20, тел. (05237) 9-76-71. E-mail: orgotdel@rajrada.com

травня 2017

Середа, 31 травня 2017

Міжнародний день захисту дітей


Дорогі юні друзі!

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято - День захисту дітей. Дитинство - це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. У цьому віці формується особистість, закладаються основи здоров'я, тому питання підтримки сім'ї та дитинства, розвитку якісної і доступної освіти і охорони здоров'я в районі завжди залишаються в числі пріоритетів. Розширюючи мережу соціально-культурних і спортивних установ, ми намагаємося зробити все можливе, щоб діти в нашому районі могли реалізувати свій творчий та інтелектуальний потенціал, щоб вони росли здоровими та щасливими, освіченими і духовно розвиненими.

У цей чудовий день бажаю всім жителям району добра і благополуччя, життєвої мудрості та міцного здоров'я. Нехай юне покоління жителів району як і раніше радує нас своїми талантами, успіхами в навчанні, творчими та спортивними досягненнями, наповнює наше життя світлом і радістю, щастям і надією, здоровим глуздом і вірою в майбутнє! А ми, дорослі, докладемо всіх зусиль для забезпечення найголовнішого права дитини - права на гідне і щасливе дитинство.

 

 З повагою

Голова районної ради                             Т. Сакара

Read more

Вівторок, 23 травня 2017

"Народжені у вишиванках"


20 травня 2017 року продовжуючи акцію "Народжені у вишиванках", яку започаткували в минулому році керівники району, у пологовому відділенні побували заступник голови районної ради Антоніна Іванова та перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета. Вони, разом з головним лікарем райлікарні Миколою Яновським, привітали Мар’яну Гавриленко з народженням донечки Віки і Віку Бахарєву з первістком – донечкою Ангеліною, подарували малятам вишиванки, як символ нескінченності українсько роду, а мамам - квіти.

Read more

П'ятниця, 19 травня 2017

День вишиванки


18.05.2017 року Петрівщина, як і всі регіони країни, відзначила День вишиванки. 

Захід розпочали вихованців ЦДЮТ літературною композицією.

Учні Перівського НВО підготували флешмоб.

На заході були присутні Заступник голови Петрівської районної ради Антоніна Іванова та перший заступник голови Петрівської районної державної адміністрації. Піднесено і водночас по-родинному, вони  привітали колективи районної ради, райдержадміністрації, представників установ та організацій, громадських організацій та жителів Петрове з Днем вишиванки.

Наймолодший і найстарший учасники акції були відзначені подарунками.

Read more

Четвер, 11 травня 2017

Підняття прапору ЄС


11 травня 2017 року біля Петрівської районної ради відбулася урочиста церемонія підняття Прапора Європейського Союзу з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи.

З вітальним словом до присутніх звернулися голова Петрівської районної ради Тамара Сакара та голова Петрівської районної державної адміністрації Сергій Завалій.

Read more

П'ятниця, 05 травня 2017

День пам’яті та примирення


 
 
 

Дорогі  ветерани й учасники війни! 

Прийміть  щирі вітання зі світлим і радісним святом — Днем пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! 

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги. 

Напередодні цього світлого дня бажаю Вам, дорогі наші ветерани, великого щастя, здоров’я, оптимізму та активного довголіття! Нехай у Ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком! 

Мирного неба Вам та Вашим родинам!

 

З повагою

Голова районної ради                             Т. Сакара

Read more

Четвер, 04 травня 2017

Відбулася шістнадцята сесія сьомого скликання


04 травня 2017 року відбулася шістнадцята сесія сьомого скликання на якій було розглянуто наступні питання:

1. Про затвердження програми захисту населення Петрівського району від впливу іонізуючого випромінювання на 2017 – 2020 роки.

2. Про конкурс на кращий проект в рамках районної програми взаємодії «Майбутнє – спільна справа» .

3.Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 22 грудня 2016 року №225  «Про районний бюджет на 2017 рік».

Read more

Погода

Погода Петрове

Офіційні вебсторінки

Календар новин

  • 2020 (121)
  • 2019 (48)
  • 2018 (50)
  • 2017 (81)
  • 2016 (83)
  • 2015 (48)
  • 2014 (54)
  • 2013 (58)
  • 2012 (37)
  • 2011 (21)