28300, Кіровоградська обл., Петрівський р-н., смт Петрове, вул. Жовтнева (Святкова) 20, тел. (05237) 9-76-71. E-mail: orgotdel@rajrada.com

Вхід

Увійти  \/ 

Login to your account

Статті


images/resized/images/2959_200_150.jpg
images/resized/images/2960_200_150.jpg
images/resized/images/2961_200_150.jpg
images/resized/images/2962_200_150.jpg

У березні цього року ми урочисто зустрічали та віддавали шану нашим героям-землякам, 27 бійцям-добровольцям 17 батальйону територіальної оборони, що пройшли горнило війни одними з перших.

І ось перші високі державні нагороди знайшли своїх героїв.

Урочисту зустріч відкрила заступник голови РДА Тетяна Панета, яка запросила до вручення високих нагород голову райдержадміністрації Сергія Завалія та голову районної ради Світлану Тилик.

Заступник керівника апарату-начальник відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА Тетяна Притула зачитала Указ Президента України від 28 червня 2015 року №366 «Про відзначення державними нагородами України», яким за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі у Збройних Силах України орденом "За мужність" ІІІ ступеня нагороджено солдатів 17 батальйону територіальної оборони, призваних в першій хвилі мобілізації, учасників антитерористичної операції Геннадія Гавелю, Євгенія Коваля та Петра Ткачука. Всі хлопці, які отримали сьогодні такі почесні нагороди відзначилися в бойових ситуаціях героїчними вчинками і відданістю державі.

У своєму виступі Сергій Володимирович подякував хлопцям, які за силою та величчю духу, жертовністю є нашими петрівськими спартанцями. «Рідні повинні знати - ми цінуємо вашу мужність. Відповідальність влади – забезпечити кожному, хто захищав зі зброєю в руках незалежність, територіальну цілісність і суверенітет України, гідне життя. Ви це місце вибороли. І це наша відповідальність - щоб кожен з вас відчув себе на цьому місці потрібним країні», - підкреслив голова РДА. Він висловив слова подяки батькам та родинам воїнів та запевнив, що влада завжди буде надавати дієву допомогу своїм захисникам.

«Ви справжні герої і ви справжні чоловіки, які знають, що таке честь, що таке сила, і які проявили мужність. Країна вами пишається», - сказала у своєму виступі голова районної ради Світлана Тилик.

Голова волонтерського руху «Допоможемо воїнам Петрівщини» Алла Горністові згадала, що за час АТО 17-ий батальйон територіальної оборони втратив шестеро побратимів, більше ста хлопців отримали поранення. Свою оборону на передовій вони тримали на позиціях міст Майорськ та Дзержинськ. Вона пройшлася по сторінках недалекого минулого та згадала як все починалося. «З вірою в перемогу йдуть в цей котел нові батальйони, з надією на швидкий мир, ми їх проводжаємо зі сльозами на очах. Тисячі добровольців пішли служити в розвалену українську армію, сотні мільйонів гривень пожертвували на їх потреби ті, хто служити не може» - зазначила Алла Павлівна.

Геннадій Гавеля від імені бійців 17 батальйону висловив слова вдячності усім небайдужим жителям району, волонтерам, які своєю турботою наблизили їх до рідного дому хоч у думках. Їм було надзвичайно важливо знати, що про них пам’ятають і піклуються.

Погода

Погода Петрове

Офіційні вебсторінки

Календар новин

  • 2020 (118)
  • 2019 (48)
  • 2018 (50)
  • 2017 (81)
  • 2016 (83)
  • 2015 (48)
  • 2014 (54)
  • 2013 (58)
  • 2012 (37)
  • 2011 (21)