28300, Кіровоградська обл., Петрівський р-н., смт Петрове, вул. Жовтнева (Святкова) 20, тел. (05237) 9-76-71. E-mail: orgotdel@rajrada.com

Статті


 

В умовах карантину надання соціальних послуг громадянам, які повинні бути на самоізоляції, набуває ще більш важливого значення, оскільки ця категорія громадян найбільш вразлива.

Тому робота працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Петрівського району наразі життєво необхідна.

В цей період працівники територіального центру активізували свою роботу та щоденно проводять моніторинг стану здоров’я підопічних, проводять інструктажі щодо основних симптомів коронавірусної інфекції та засобів профілактики.


 

Незважаючи на посилені карантинні заходи, 35 працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Петрівського району, продовжують працювати та щоденно дбають про те, щоб люди літнього віку та особи з інвалідністю отримували життєво необхідні соціальні послуги.

Щодня наші соціальні робітники відвідують від 200 до 250 підопічних, яким купують та доставляють продукти харчування, медикаменти, допомагають на присадибних ділянках, прибирають помешкання, допомагають оплачувати рахунки, готують їжу, годують ліжковохворих тощо.

Для підопічних вони – порадники, помічники та психологи.

Незважаючи на те, що, на час карантину, припинено надання послуг підопічним в умовах денного перебування у приміщенні територіального центру, працівники терцентру продовжують надавати такі соціальні послуги, як:

- догляд вдома тим отримувачам послуг, які потребують постійного стороннього догляду;

- послуга соціальна адаптація (Університет третього віку, соціальний офіс, психологічна підтримка) надається дистанційно в телефонному режимі;

- щодня надається транспортна послуга «соціальне таксі»;

- перукар, швачка та робітники з комплексного обслуговування й ремонту будинків надають побутові послуги на дому у замовників.

Тих, хто опинився у вкрай важкому матеріальному становищі, стараються підтримати продуктовими наборами, які установі надають благодійники.

Так, у період з 09 по 22 квітня 2020 року понад 1000 підопічних територіального центру отримали продуктові набори, благодійно надані торговою мережею «АТБ-МАРКЕТ».

Також, наші соціальні робітники, окрім своїх основних обов’язків, здійснюють соціальне патрулювання, під час якого виявляють людей, що потребують як фізичної так і моральної підтримки.

Так, за період карантину (з 13.03.2020) послугою соціального офісу скористалися 247 людей літнього віку та осіб з інвалідністю (психологічна підтримка, замовлення послуг, довідкова інформація).

Працівники терцентру піклуються про літніх людей та дбають про те аби жодна людина не залишилася без соціального захисту.

Піклуючись про безпечні умови праці та здоров’я, дбаючи про те, щоб робота залишалась надалі безпечною, працівників територіального центру забезпечено засобами індивідуального захисту (захисні рукавички, медичні маски та дезінфікуючі розчини).

Вони не можуть залишитися вдома. Тому не цурайтеся у будь-який спосіб висловлювати підтримку та повагу соціальним робітникам! Це вкрай важливо!

Погода

Погода Петрове

Офіційні вебсторінки

Календар новин

  • 2020 (121)
  • 2019 (48)
  • 2018 (50)
  • 2017 (81)
  • 2016 (83)
  • 2015 (48)
  • 2014 (54)
  • 2013 (58)
  • 2012 (37)
  • 2011 (21)