28300, Кіровоградська обл., Петрівський р-н., смт Петрове, вул. Жовтнева (Святкова) 20, тел. (05237) 9-76-71. E-mail: orgotdel@rajrada.com

Вхід

Увійти  \/ 

Login to your account

Статті


 

30 років стоять на варті допомоги людям працівники Петрівського територіального центру.

Колектив однодумців, що реалізує державну соціальну політику, вирішує найгостріші проблеми людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

Всі три десятиліття – з незмінними рисами: добротою, чуйністю, щедрістю душі, терпінням у благородні справі ПРИЙТИ НА ПОМІЧ.

Це навіть не професія, а скоріш покликання, бо добро і милосердя це безцінні риси характеру, стан душі, індивідуальний підхід до людей, які потребують допомоги.


 

З історії:
Систему надання соціальної допомоги в Петрівському районі запроваджено в 1990 році, коли на виконання наказу начальника Петрівського відділу соціального забезпечення райвиконкому від 13 квітня 1990 року № 7 у складі Петрівського відділу соціального забезпечення райвиконкому у червні 1990 року було створене відділення соціальної допомоги на дому одиноким престарілим та непрацездатним громадянам. До його складу входили: завідуючий відділення – 1 чол., соціальні робітники-організатори – 2 чол. та соціальні робітники по обслуговуванню пенсіонерів – 8 чол.

А вже через 5 років, відповідно до рішення виконавчого комітету Петрівської районної ради від 18 травня 1995 року № 173, на базі відділення соціальної допомоги на дому 01 липня 1995 року було створено територіальний центр обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян з такими формами обслуговування:
- відділення соціальної допомоги на дому,
- відділення гуманітарної та благодійної допомоги.

Це був якісно новий етап турботи місцевої влади про одиноких людей похилого віку та інвалідів.

Зараз, через три десятиріччя – територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Петрівського району це:
- надання 40 видів соціальних послуг відділенням соціальної допомоги вдома 344 одиноким громадянам похилого віку, особам з інвалідністю на територіях 10-ти сільських та 1 селищної ради;
- надання послуг соціальної адаптації відділенням денного перебування терцентру для 302 громадян похилого віку та осіб з інвалідністю. Це:
- Університет третього віку,
- клуби за інтересами,
- медичні послуги,
- «соціальне таксі»,
- пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації,
- інформаційні послуги «соціальний офіс»,
- мультидисциплінарна команда;
- надання послуги натуральної допомоги відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги 542 одиноким непрацездатним громадянам: косіння трави кусторізом, пиляння та рубання дрів, дрібні ремонтні роботи, послуги перукаря, швачки та прання.

Петрівська районна рада щиро вітає всіх соціальних працівників з ювілеєм утворення територіального центру.

Прийміть щиру вдячність за ваш неоціненний труд, за вашу силу волі, людяність, добро і милосердя.

Хай Бог посилає вам міцне здоров’я, терпіння і впевненість у завтрашньому дні!

Достатку, процвітання, удачі в усіх добрих справах вам і вашим рідним під мирним небом України!

 

З повагою,

Голова Петрівської районної ради                     ТАМАРА САКАРА

Погода

Погода Петрове

Офіційні вебсторінки

Календар новин

  • 2020 (118)
  • 2019 (48)
  • 2018 (50)
  • 2017 (81)
  • 2016 (83)
  • 2015 (48)
  • 2014 (54)
  • 2013 (58)
  • 2012 (37)
  • 2011 (21)